Pro více informací napište nebo telefonujte

Tradiční škola Reiki v Čechách

Proč si vybrat naši školu?

Čím se liší od ostatních?

30 roků naší praxe Vám zaručuje:

• srozumitelný výklad bez "mystiky", zaměřený na zjištění příčiny konkrétních onemocnění, a doporučujení dalšího postupu ošetření s použitím Reiki;
  • čtyři individuální iniciace ve dvou dnech;
  • zvládnutí sebeošetření i poskytnutí Reiki druhému člověku, vč. první pomoci;
  • ošetření sebe i druhého člověka před a po operací; jak na úrazy;
  • naučíte se praktikovat technická a duchovní pravidla Reiki;
  • budete upozorněni na možné kontraindikace při aplikaci Reiki;
  • uvádíme příklady z použití Reiki pouze z vlastní praxe;
  • naučíte se ošetřovat potraviny, jídlo, tekutiny a léky, vždy pro konkrétního člověka;
  • průběžně budete seznamováni s nejnovějšími poznatky různých škol Reiki, v oblasti ezoteriky, zahrnující rovněž "širší souvislosti";

V ceně je zahrnuto:

• seznámení s možnostmi všech tří stupňů Reiki

• každý den semináře dostanete oběd - okusíte jídlo, připravené a ošetřené Reiki;

• možnost postupné platby školného;

• následné konzultace - po 3 týdnech, dále po měsíci, a poté individuálně v průběhu 12 měsíců.

A co ještě?

• pro děti našich absolventů pořádáme dětské kurzíky Reiki;
  • v přímé návaznosti na Reiki budete mít možnost absolvovat tzv. "bábovkové kurzy" /reflexní terapie, Shia-tsu, Mer-ka-ba aj/.

• Kromě toho pro naše absolventy pořádáme letní pobytové v přírodě, na témata, související s energií: např: Energie minerálů a zdraví, Energie rostlin a zdraví, Energie živočichů a zdraví, a v r. 2024 to bude Energie lidského těla a zdraví...a tento pětiletý cyklus bude završen tématem: Energie ducha a zdraví. Dostanete skripta v elektronické podobě.

Tradiční škola reiki v Čechách

PhDr. Zdeněk Musil, CSc.